Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w dniach 13.07-22.07 będziemy pozostawać do Waszej dyspozycji wyłącznie pod adresem email: sklep@freshhome.pl Zamówienia będą realizowane w przeciągu 48 godzin. Za utrudnienia przepraszamy.
Uprzejmie informujemy, iż w dniach 27.12 - 03.01.19 przebywać będziemy na urlopie. Zamówienia złożone w tym czasie, zostaną zrealizowane 04.01.2019 Przepraszamy za utrudnienia.
Sklep FRESHHOME.PL to miejsce inne niż wszystkie. Powstałe z pasji do podróży, do rzeczy pięknych i ponadczasowych.

Stworzyłam Ten sklep z myślą o miłośnikach klimatu Skandynawii, jednak wraz z upływem czasu mój styl zaczął ewoluować. Duży wpływ na to miało niewątpliwie, pojawienie się mojej córeczki na świecie. Wybierając asortyment do sklepu, stawiam przede wszystkim na klasykę, a więc styl nowojorski klasyczny, paryski, modern classic oraz hamptons. Wnętrza urządzone w tych stylach, są niezwykle eleganckie, harmonijne i przede wszystkim ponadczasowe.

Produkty, które znajdą Państwo w Naszej ofercie, są starannie wyselekcjonowane. Ponieważ Nasi Klienci to ludzie wymagający, pragnący posiadać rzeczy wyjątkowe i niszowe, rozpoczęliśmy współpracę z najlepszymi firmami z branży home decor

Kluczowe wartości Fresh Home to: komfort, funkcjonalność, pasja.
Justyna Pakuła
właścicielka Fresh Home

Odwiedź Fresh Home | Styl skandynawski na ShopMania

Fresh Home | styl hamptons, styl nowojorski, modern classic, paryski, styl skandynawski, wyposażenie wnętrz, shabby chic, internetowy sklep z artykułami dekoracyjnymi

2009-2019 ©Fresh Home Wszystkie prawa zastrzeżone